Küresel bir nakliye şirketi olan MTS Forwarding yükün büyüklüğü ne olursa olsun tüm müşterilerine mükemmel, kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.

MTS Denizcilik forwarding alanında MTS Forwarding Grup ile ortak faaliyet göstermektedir. MTS Forwarding Grup  New York , Los Angeles, Hong Kong, Toronto and Londra şehirlerindeki ofisleriyle bu alanda  dünya çapında faaliyet gösteren Turkiye‘nin önde gelen firmalarından biridir.

MTS Forwarding deniz aşırı ülkelerden çıkan yüklerin toplanmasını ve en yakın limana taşınmasını yönetir. Ulaşan yüklerin gümrüklemesini, depolamasını gerekirse depodan alıcıya transferini sağlar

MTS Forwarding Uzak Doğu’da ,  Amerika  ve diğer ülkelerdeki  güvenilir çözüm ortakları ile tam kapsamlı Lojistik ve tedarik zinciri yönetim hizmetleri sağlar.

MTS Forwarding, her türlü malın her tür limanda  taşımasında deneyimlidir.  Satıcı ve alıcı arasında her türlü malın taşınmasında verimliliğini arttıran ve maliyeti azaltan çözümler üretir.

Küresel bir nakliye şirketi olan MTS Forwarding yükün büyüklüğü ne olursa olsun tüm müşterilerine mükemmel, kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaktadır. Şirket, müşteri ihtiyaçları ve memnuniyetini karşılamak amacıyla sürekli büyümek üzere konumlandırılmıştır.

http://mts.com.tr/