Şirket Profili

Şirket Profili

MTS kuruluşundan itibaren dünya çapında her türlü demir çelik ürünü taşımaya ve demir çelik ürünü yükleyen, tahliye eden gemilere acentelik hizmetleri vermeye odaklandı. Beş kıtada çözüm ortaklıkları kurarak global işbirlikleri geliştiren MTS Denizcilik, müşterilerine doğru, hızlı ve etkin yerel bilgisiyle harmanladığı uluslararası uzmanlığını da sunmaktadır.
Devamını Oku
Support Services

Gemi Kiralama

MTS Deniziclik tecrübeli ve etkin brokerları ile bir çok Avrupa'lı, yerel kiracı ve armatöre demir çelik ürünlerinin taşınması başta olmak üzere birinci sınıf ve ilkeli hizmeti garanti eder.Şirketin kurumsal kültürü ve iş zekası dünya çapında armatörler, gemi yöneticileri, önde gelen gemi brokerlerı ve diğer meslektaşları ile uzun ömürlü, güçlü ve köklü ilişkiler kurmasını sağlamıştır.
Devamını Oku
Acentelik ve Liman Hizmetleri

Acentelik ve Liman Hizmetleri

MTS Denizcilik her limanda her türlü gemiye -örneğin; kuru yük, proje, ağır yük ve canlı hayvan taşıyan gemiler gibi- kapsamlı liman acenteliği hizmetleri sağlamaktadır. Nemrut Körfezi-Aliağa, İzmit , Karadeniz Ereğli ve tüm Türk limanlarında ofisleri yılın 365 günü 24 saati faaliyettedir.
Devamını Oku
Forwarding

Forwarding

MTS Denizcilik forwarding alanında MTS Forwarding Grup ile ortak faaliyet göstermektedir. MTS Forwarding Grup New York , Los Angeles, Hong Kong, Toronto and Londra şehirlerindeki ofisleriyle bu alanda dünya çapında faaliyet gösteren Turkiye'nin önde gelen firmalarından biridir.
Devamını Oku